VIDEO - oslavy 90 let budovy školy - 1931 - 2021

• 8. třídy na exkurzi v Zoo Lešná
      • 8. 11. 2021
      • Dne 26. října 2021 se osmé třídy vydaly společně s paní učitelkou Lovichovou, Vystavělovou a paní asistentkou Přibylíkovou na exkurzi do zlínské ZOO. Hned po příchodu nás přivítal pan průvodce, který nás po ZOO provedl a ukázal většinu zvířat, včetně žiraf a slonů. Poté následoval rozchod, kde jsme si mohli projít a užít zbytek ZOO. Exkurze byla super, všichni se shodli na tom, že by měly bývat exkurze do ZOO častěji.

• 8. třídy na exkurzi v Zoo Lešná: Číst více
    • Podzimní vyrábění ve školní družině
      • 3. 11. 2021
      • Poněvadž je podzim v plném proudu, v 1., 2. a 3. oddělení školní družiny jsme se také pustili do vyrábění podzimních dekorací z barevného listí, podzimních plodů, ubrouskové techniky, tvoření náramků, skládání vlaštovek, malování draků a podzimní přírody.

Vychovatelky Monika Jiráková, Iva Friedbergová, Zuzana Kvintová a Kateřina Dostálíková

• Podzimní vyrábění ve školní družině: Číst více
    • Bramboriáda ve školní družině
      • Bramboriáda ve školní družině 18. 10. 2021
      • 3. 11. 2021
      • Krásné babí léto přimělo 1., 2. a 3. oddělení družiny zúčastnit se netradičního klání a poměřit svoje síly v soutěži družstev např. hodu bramborou, škrábání brambory na rychlost či skládání panáčka Bramboráčka.

Všechny děti byly nakonec odměněny sladkou dobrotou.

Vychovatelky Kateřina Dostálíková, Zuzana Kvintová, Monika Jiráková a Iva Friedbergová

• Bramboriáda ve školní družině 18. 10. 2021: Číst více
    • Keramika v ŠD
      • 2. 11. 2021
      • V 5. a 6. oddělení školní družiny tvoříme keramické výrobky.

Jana Fialová a Renata Kyseláková

• Keramika v ŠD: Číst více
    • SBĚR STARÉHO PAPÍRU  - 1. - 5. listopadu 2021
      • SBĚR STARÉHO PAPÍRU - 1. - 5. listopadu 2021
      • 31. 10. 2021
      • Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice oznamuje, že od 1. listopadu do 5. listopadu 2021 bude probíhat na školním dvoře sběr starého papíru.

Chcete-li se k akci připojit, můžete se starým papírem dorazit denně od 7.00 hod. do 7.25 hod. a odpoledne od 13.00 hod. do 14.45 hod., nebo si domluvit otevření brány na školní dvůr mimo tuto dobu na sekretariátu školy, tel. 582 388 120.

• SBĚR STARÉHO PAPÍRU - 1. - 5. listopadu 2021: Číst více
    • Halloween ve ŠD
      • HALLOWEEN ve ŠD
      • 29. 10. 2021
      • Tajemno, strašidla a trochu strachu – to vše zažily 25. a 26. 10. při halloweenské akci děti ze školní družiny.

Ve třídách se malovalo i tvořilo a pak se všichni těšili na kostýmy, které se s oslavou svátku Halloween pojí.

Tentokrát jsme si jej užili venku, kde nechyběly hry, opékání špekáčků a pro odvážné stezka odvahy.

• HALLOWEEN ve ŠD: Číst více