VIDEO - oslavy 90 let budovy školy - 1931 - 2021

• ​​​​​​​Celostátní kolo soutěže školních časopisů
      • 19. 3. 2021
      • Bez účasti redakcí školních časopisů proběhlo vyhodnocení soutěže Školní časopis roku 2020.

Náš časopis Písařík obsadil v celostátním kole krásné 2. místo v hlavní kategorii „Tištěný časopis žáků 2. stupně“, z čehož máme velkou radost. Úspěch zaznamenala naše redakce i v dalších kategoriích – obsadili jsme 2. místo v kategorii „Obsah“ a 2. místo v kategorii „Titulka“.

• ​​​​​​​Celostátní kolo soutěže školních časopisů: Číst více
    • anketa Zlatý Ámos
      • Paní učitelka 4. třídy semifinalistkou letošního ročníku!
      • 9. 3. 2021
      • V anketě o nejoblíbenějšího učitele ČR ZLATÝ ÁMOS 2020 - 2021 porota vybrala
        paní učitelku Mgr. Pavlínu Sedlákovou mezi 13 nejlepších v ČR.

www.zlatyamos.cz​​​​

Zlatý Ámos - 28. ročník, školní rok 2020-2021

V rámci soutěže patří mezi 13 nejlepších, nicméně pro děti ze své třídy je v jejích očích vítězkou!

• Paní učitelka 4. třídy semifinalistkou letošního ročníku!: Číst více
    • Úspěch v okresním kole soutěže Finanční gramotnost
      • 4. 3. 2021
      • Ve středu 24. února 2021 se družstvo ve složení Petra Halouzková, Anežka Jordánová a Ela Haluzová zúčastnilo okresního kola celostátní soutěže Finanční gramotnost.

Děvčata z 9. A se ve „světě financí“ rozhodně neztratila – zvítězila a postupují do kola krajského.

Tam na soutěžící čeká nelehký úkol, kromě znalostního testu z oblasti finanční gramotnosti si musí připravit i kreativní úkol.

• Úspěch v okresním kole soutěže Finanční gramotnost: Číst více
    • Okresní kolo zeměpisné olympiády
      • 1. 3. 2021
      • 17. února se konalo okresní kolo ZO distanční formou. Za naši školu soutěžilo celkem 5 žáků a nejlepšího výsledku dosáhla A. Jordánová (9. A), která se umístila na krásném 2. místě a bude nás reprezentovat v krajském kole 17. března.

V kategorii B se na pěkném 5. místě umístil J. Mucha (7. B), na 12. místě L. Dvořák (7. B), na 17. místě L. Benešová (7. A) a v kategorii C se umístila na 12. místě B. Jančeková (8. A).

• Okresní kolo zeměpisné olympiády: Číst více
    • Valentýnské tvoření v ŠD
      • Valentýnské tvoření v ŠD
      • 24. 2. 2021
      • K svátku sv. Valentýna jsme těm, kteří jsou nám blízcí vytvořili v ŠD valentýnská přání a srdíčka.

Děti ukázaly svoji kreativitu a každé přání a srdíčko se stalo originálním dárkem pro jejich milované.

Vychovatelky ŠD

• Valentýnské tvoření v ŠD: Číst více
    • "Lopatování" se ŠD
      • ŠD - Hurá, napadl sníh!
      • 11. 2. 2021
      • Sníh – je to pro všechny děti velká radost. :-)

Proto jsme se ve středu 10. února rozhodli využít sněhové nadílky a vyrazili jsme se školní družinou „lopatovat“ k nezamyslickému kostelu.

Vychovatelky ŠD

• ŠD - Hurá, napadl sníh!: Číst více