• Po roce se opět otevírá dětská galerie Na plotě. Sedm ročníků si rozdělilo 14 krajů a děti nás zvou na výlety po zajímavých místech České republiky. Obrázky je vyzdoben plot před ZŠ Nezamyslice.
        Přijďte načerpat inspiraci a potěšit se výtvarnými díly dětí.
      • Druhý červnový den žáci devátých tříd zavítali do Moravského krasu. Exkurze byla přírodovědně zaměřená, protože celou devítku se učí o geologii a nabyté vědomosti konečně zúročili anebo si je alespoň připomenuli. 😊
      • Zápis k předškolnímu vzdělávání se konal od 2. do 15. května 2022. Výsledky zápisu ke stažení.

• Nabídka na další ročník úspěšných příměstských táborů.
        Přihlašování bylo spuštěno v pátek ráno 4. 2. 2022.
        Všechny tábory již 6. 2. 2022 OBSAZENY!
        Je možné zasílat registrace na náhradníky.