• ŠD - Čertoviny s nadílkou
      • ŠD - Čertoviny s nadílkou - 3. 12. 2021
      • 6. 12. 2021
      • I letos se čertoviny odehrály pěkně v teple - jako v pekle. :-)

Tentokrát do 5. i 6. oddělení zavítali: Mikuláš, čerti i andílci (děti ze 4 oddělení).

Děti si pro ty nejmladší připravily mikulášskou nadílku.

Poté se ve třídách strhlo čertovské rejdění, taneční dovádění a probíhala čertovská klání: skákalo se přes oheň, lepil se řetěz, stavěl komín, sbíraly se čertovské chlupy …

• ŠD - Čertoviny s nadílkou - 3. 12. 2021: Číst více
    • Šesťáci v Muzeu Vyškovska
      • Šesťáci se dotkli pravěku :-)
      • 28. 11. 2021
      • Ve středu 3. listopadu se 6. A a 6. B vypravily se svými učitelkami a asistentkami na dobrodružnou cestu do pravěku. Zúčastnili jsme se totiž exkurze do Muzea Vyškovska, jejíž součástí byl animační program „Dotkni se pravěku“.

Tento program se skládal ze dvou částí - z prohlídky expozice muzea a z tvořivé dílničky. Naše dvě skupiny se prostřídaly - „ÁČKO“ začalo expozicí a „BÉČKO“ se ihned vrhlo na tvoření a vyrábění. :-)

• Šesťáci se dotkli pravěku :-): Číst více
    • Poklad sv. Martina v 1. a 3. odd. ŠD
      • 22. 11. 2021
      • Na svatého Martina se děti školní družiny 1. a 3. oddělení vydaly hledat poklad. Cesta za pokladem nebyla vůbec jednoduchá, nejdříve musely splnit několik zapeklitých otázek a úkolů. Děti si ale poradily a všechny úkoly byly zdárně vyřešeny. Za odměnu tak všechny zaslouženě dostaly sladký poklad.

Zuzana Kvintová, Monika Jiráková, Kateřina Dostálíková

• Poklad sv. Martina v 1. a 3. odd. ŠD: Číst více
    • Svatomartinské pečení v 1. a 3. odd. ŠD
      • 22. 11. 2021
      • Jak nejlépe ukončit naše putování za svatým Martinem? No přece svatomartinským pečením! Proto si v pátek děti z 1. a 3. oddělení ŠD upekly a poté i snědly čokoládové taštičky. Pečení šlo dětem od ruky, ovšem ještě lépe jim šla degustace samotných upečených taštiček.

Kateřina Dostálíková, Zuzana Kvintová, Monika Jiráková

• Svatomartinské pečení v 1. a 3. odd. ŠD: Číst více
    • PODĚKOVÁNÍ - sbírka Ligy proti rakovině
      • 21. 11. 2021
      • Vážení spolupracovníci Českého dne proti rakovině,

dovolujeme si Vám zaslat oficiální poděkování za podporu letošního ročníku sbírky "Český den proti rakovině 2021" - certifikát s uvedením vybrané částky.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za podporu sbírky v letošních složitých časech. Vaší pomoci si velmi vážíme, umožňuje Lize proti rakovině pokračovat v práci na dlouhodobých projektech boje proti rakovině a pomoci onkologicky nemocným.

• PODĚKOVÁNÍ - sbírka Ligy proti rakovině: Číst více
    • POSTUP - karantena pro třídu
      • 21. 11. 2021
      • Vážení rodiče a žáci, protože se množí dotazy týkající se návratu dětí zpět do výuky po karanteně, je vydán následující postup.

Podrobné informace naleznete v PDF dokumentu ke stažení. Další informace také na ROUŠKOLE, včetně termínů SCREENINGOVÉHO TESTOVÁNÍ.

Sledujte další informace zasílané přes interní školní informační systém EDUPAGE. Postup byl již dříve zaslán informačním systémem, nyní je aktualizován a doplněn.

• POSTUP - karantena pro třídu: Číst více
    • Krmení zvířátek ve ŠD
      • 15. 11. 2021
      • Ve středu 3. listopadu vyšli děti ze školní družiny vyšli do přírody nakrmit zvířátka, která se již určitě chystají k zimnímu spánku. Žáci z 1., 2. a 3. oddělení ŠD tak zvířátkům přinesli dobroty, jako jsou jablka, okurky a tvrdé rohlíky, na kterých si zvířata určitě velmi ráda pochutnají.

Vychovatelky M. Jiráková, Z. Kvintová, I. Friedbergová a K. Dostálíková

• Krmení zvířátek ve ŠD: Číst více
    • 8. třídy na exkurzi v Zoo Lešná
      • 8. 11. 2021
      • Dne 26. října 2021 se osmé třídy vydaly společně s paní učitelkou Lovichovou, Vystavělovou a paní asistentkou Přibylíkovou na exkurzi do zlínské ZOO. Hned po příchodu nás přivítal pan průvodce, který nás po ZOO provedl a ukázal většinu zvířat, včetně žiraf a slonů. Poté následoval rozchod, kde jsme si mohli projít a užít zbytek ZOO. Exkurze byla super, všichni se shodli na tom, že by měly bývat exkurze do ZOO častěji.

• 8. třídy na exkurzi v Zoo Lešná: Číst více
    • Podzimní vyrábění ve školní družině
      • 3. 11. 2021
      • Poněvadž je podzim v plném proudu, v 1., 2. a 3. oddělení školní družiny jsme se také pustili do vyrábění podzimních dekorací z barevného listí, podzimních plodů, ubrouskové techniky, tvoření náramků, skládání vlaštovek, malování draků a podzimní přírody.

Vychovatelky Monika Jiráková, Iva Friedbergová, Zuzana Kvintová a Kateřina Dostálíková

• Podzimní vyrábění ve školní družině: Číst více
    • Bramboriáda ve školní družině
      • Bramboriáda ve školní družině 18. 10. 2021
      • 3. 11. 2021
      • Krásné babí léto přimělo 1., 2. a 3. oddělení družiny zúčastnit se netradičního klání a poměřit svoje síly v soutěži družstev např. hodu bramborou, škrábání brambory na rychlost či skládání panáčka Bramboráčka.

Všechny děti byly nakonec odměněny sladkou dobrotou.

Vychovatelky Kateřina Dostálíková, Zuzana Kvintová, Monika Jiráková a Iva Friedbergová

• Bramboriáda ve školní družině 18. 10. 2021: Číst více
    • Keramika v ŠD
      • 2. 11. 2021
      • V 5. a 6. oddělení školní družiny tvoříme keramické výrobky.

Jana Fialová a Renata Kyseláková

• Keramika v ŠD: Číst více
    • SBĚR STARÉHO PAPÍRU  - 1. - 5. listopadu 2021
      • SBĚR STARÉHO PAPÍRU - 1. - 5. listopadu 2021
      • 31. 10. 2021
      • Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice oznamuje, že od 1. listopadu do 5. listopadu 2021 bude probíhat na školním dvoře sběr starého papíru.

Chcete-li se k akci připojit, můžete se starým papírem dorazit denně od 7.00 hod. do 7.25 hod. a odpoledne od 13.00 hod. do 14.45 hod., nebo si domluvit otevření brány na školní dvůr mimo tuto dobu na sekretariátu školy, tel. 582 388 120.

• SBĚR STARÉHO PAPÍRU - 1. - 5. listopadu 2021: Číst více