• ŠD 4. oddělení: Vánoční odpoledne s rodiči

• ŠD 4. oddělení: Vánoční tvořivé odpoledne s rodiči

Ve třídě 2. B se 26. 11. 2015 sešli rodiče s dětmi při vánoční tvořivé dílně. Děti s rodiči vyráběli adventní věnce a svícny. Při jejich tvorbě se ukázala jejich kreativita. Za poslechu vánočních koled jsme si všichni přiblížili přicházející Vánoce. Věnce i svícny se všem povedly. Své výrobky si děti odnesly domů, aby si tak i doma mohly vytvořit vánoční atmosféru.

Kateřina Dostálíková

• ŠD 2. oddělení: Vánoční návštěva v Domově důchodců ve Víceměřicích

• Vánoční návštěva dětí v Domově důchodců ve Víceměřicích

Srdečného přivítání se dostalo dětem II.odd.ŠD v Domově důchodců ve Víceměřicích. Děti přijely rozzářit nejednu tvář a potěšit svým vánočním vystoupením všechny babičky i dědečky zdejšího domova důchodců. Na pódiu sklidily velký potlesk a odnesly si nejen sladkou odměnu.

• ŠD 2. oddělení: Vánoční besídka

• Vánoční besídka II.odd.

Vánoční atmosféra, nálada i napětí panovaly ve třídě 1.A ve čtvrtek 10. prosince. Děti z II.odd. ŠD zde uvítaly všechny rodiče, babičky, dědečky, sourozence, … . Po 16. hodině se jim představily v tanečním vystoupení, básničkách i koledách. Závěr patřil vánoční písničce pod vedením p.uč. Oralové a rozdávání dárků, které si děti během prosince ve školní družině pro své blízké připravily.

Všem rodičům patří velké poděkování za přípravu kostýmů a paní učitelce Oralové za spolupráci se ŠD.

• ŠD 2. oddělení: Čertovská diskotéka

• Čertovská diskotéka aneb opravdové peklo ve II.odd.ŠD

V pátek 4.12. se také ŠD proměnila v „PEKLO“. Čerti i čertice se sešli na čertovské diskotéce, aby si pořádně zaskotačili. Kromě tance s Luciferem, před kterým se strachuje i každý čert, si čertovské děti zasoutěžily a zazlobily. Čas si vyplnily čertovskou vycházkou Nezamyslicemi, na kterou si vzaly své strašidelné kostýmy a ve třídě se ohřály zdobením vánočního stromečku na vánoční besídku. A i tam nebudou čerti chybět!