• Nabídka PT

•  Přehled příměstských táborů - léto 2022:

(s podporou dotace EU a spolupráce s KPŠ) - aktualizováno 31. 1. 2022

Celá nabídka ve formátu PDF ke stažení či k tisku

Tábory jsou určeny pro děti 1. stupně ZŠ - 1. až. 5. ročník v daném školním roce v době od 7:00 do 17:00 (7:00 - 8:00 příchod, 16:00 - 17:00 odchod z budovy školy).

Všechny tábory mají zajištěnou stravu (svačina, oběd, svačina), pitný režim, pojištění, dopravu na výlety, vstupné a odměny v soutěžích, jednotné tričko. V jednom termínu  jsou vždy 2 oddíly vždy pro max. 15 dětí. Tým lektorů je složen ze zkušených pedagogů či trenérů mládeže vč. zdravotníků.

Do 30. 4. 2022 je nutné uhradit alespoň zálohu 1000,- Kč (celou částku pak nejpozději do 31. 5. 2022). Předpisy k platbě budou vytvořeny a zasílány průběžně 1 x týdně.

Těší nás Váš zájem!

Přihlašování na tábory č. 13 až  č. 18

Přihlašování bude možné pouze elektronicky

VŠEHNY TÁBORY JIŽ OBSAZENY

Termín spuštění přihlašování:

(přihlašování již ukončeno,
          je možné zaslat zprávu řediteli školy
          v EDU pro registraci náhradníka)

od 4 2. 2022 od 7:00
          do 6. 2. 2022 do 12:00.

Přihlašování je možné v menu

V počítači - PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE

NÁVOD - jak v mobilu

(Pozn. Písemné dokumenty k vyplnění budou k dispozici po ukončení hlasování)

P.č.

Název

Lektoři

PT č. 13

11. 7. - 15. 7.

(NE)VIDITELNÍ POMOCNÍCI MEZI NÁMI

Mami, proč to tak je a jak se to dělá? Tati, jak to funguje? Vědecky zaměřený tábor, kde žádné biflování nehrozí. NAOPAK. Ověří si platnost fyzikálních, chemických a biologických zákonů zábavnou formou, při kterých se určitě nudit nebudou. Můžeš se těšit i na pohybové aktivity a další.

H. Kubíková
          A. Lovichová

PT č. 14

11. 7. - 15. 7.

(NE)VIDITELNÍ POMOCNÍCI MEZI NÁMI

J. Kurejová
          J. Přibylíková

PT č. 15

18. 7. - 22. 7. 2022

KOUZELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ HARRYHO POTTERA
          PT s angličtinou

(jen pro 4. a 5. roč.)

Pokud jsi fanoušek Harryho Pottera, soutěživost máš v krvi a nebojíš se dobrodružství, je tento tábor jak na míru ušitý právě pro tebe! Hledáme totiž šikovné kouzelníky a čarodějky, kteří s námi v termínu 18. – 22.7. zamíří vlakem do Bradavic. Neváhej a kup si svou jízdenku co nejdříve. Omezeno pro děti 4. a 5. třídy.

M. Jiráková
          C. Dočkalová

PT č. 16

18. 7. - 22. 7. 2022

KOUZELNÁ DOBRODRUŽSTVÍ HARRYHO POTTERA

Z. Kvintová
          A. Kvintová

PT č. 17

1. 8. - 5. 8. 2022

BAVÍME SE FLORBALEM

Sportovní týden plný soutěží, her uvnitř i venku. Budeme objevovat kouzlo florbalu i dalších sportů. Zvyšovat kondici spolu s učiteli a již známými trenéry z FBS Olomouc. Celodenní adrenalinový výlet a velký závěrečný florbalový turnaj bude samozřejmostí.

H. Kubíková
          J. Minář

PT č. 18

1. 8. - 5. 8. 2022

BAVÍME SE FLORBALEM

P. Jordán
          M. Pejzlová

1800,- Kč

Lektoři a zdravotníci v každém kurzu mají připraveny aktivity, které jsou odzkoušené např. na škole v přírodě, či letních pobytových či příměstských táborech, mnozí již tábory samostatně několikrát organizovali i v jiných organizacích. A už nyní se těší na táborníky!
          Bližší informace ohledně organizace či připravených aktivit lektorů podá ředitel školy.

Za tým lektorů: Mgr. Petr Jordán, ředitel školy (tel. 727 98 98 68)