• PODĚKOVÁNÍ - sbírka Ligy proti rakovině

• Vážení spolupracovníci Českého dne proti rakovině,

dovolujeme si Vám zaslat oficiální poděkování za podporu letošního ročníku sbírky "Český den proti rakovině 2021" - certifikát s uvedením vybrané částky.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za podporu sbírky v letošních složitých časech. Vaší pomoci si velmi vážíme, umožňuje Lize proti rakovině pokračovat v práci na dlouhodobých projektech boje proti rakovině a pomoci onkologicky nemocným.

Přejeme Vám dobré zdraví a pohodové dny a budeme doufat ve spolupráci při příštím ročníku - snad už v lepších časech a ve standardním termínu v květnu 2022.

Za organizátory sbírky pro Ligu proti rakovině Praha s pozdravem

Jana Mauleová

• POSTUP - karantena pro třídu

• Vážení rodiče a žáci, protože se množí dotazy týkající se návratu dětí zpět do výuky po karanteně, je vydán následující postup.

Podrobné informace naleznete v PDF dokumentu ke stažení. Další informace také na ROUŠKOLE, včetně termínů SCREENINGOVÉHO TESTOVÁNÍ.

Sledujte další informace zasílané přes interní školní informační systém EDUPAGE. Postup byl již dříve zaslán informačním systémem, nyní je aktualizován a doplněn.

Dokument je ke stažení z důvodu dalšího přístupu pro zúčastněné strany - pediatry, pracovníky OSSZ aj.

V případě dotazů používejte přednostně zprávy v EDUPAGE. Zejména s příslušným třídním uč.
          Děkuji a přeji bezproblémový a rychlý návrat dětí zpět do školy!

Mgr. Petr Jordán, ředitel školy

• Krmení zvířátek ve ŠD

• Ve středu 3. listopadu vyšli děti ze školní družiny vyšli do přírody nakrmit zvířátka, která se již určitě chystají k zimnímu spánku. Žáci z 1., 2. a 3. oddělení ŠD tak zvířátkům přinesli dobroty, jako jsou jablka, okurky a tvrdé rohlíky, na kterých si zvířata určitě velmi ráda pochutnají.

Vychovatelky M. Jiráková, Z. Kvintová, I. Friedbergová a K. Dostálíková

• 8. třídy na exkurzi v Zoo Lešná

• Dne 26. října 2021 se osmé třídy vydaly společně s paní učitelkou Lovichovou, Vystavělovou a paní asistentkou Přibylíkovou na exkurzi do zlínské ZOO. Hned po příchodu nás přivítal pan průvodce, který nás po ZOO provedl a ukázal většinu zvířat, včetně žiraf a slonů. Poté následoval rozchod, kde jsme si mohli projít a užít zbytek ZOO. Exkurze byla super, všichni se shodli na tom, že by měly bývat exkurze do ZOO častěji.

Jíří Doležel, žák 8. B

• Podzimní vyrábění ve školní družině

• Poněvadž je podzim v plném proudu, v 1., 2. a 3. oddělení školní družiny jsme se také pustili do vyrábění podzimních dekorací z barevného listí, podzimních plodů, ubrouskové techniky, tvoření náramků, skládání vlaštovek, malování draků a podzimní přírody.

Vychovatelky Monika Jiráková, Iva Friedbergová, Zuzana Kvintová a Kateřina Dostálíková

• Bramboriáda ve školní družině
        • Bramboriáda ve školní družině 18. 10. 2021

• Krásné babí léto přimělo 1., 2. a 3. oddělení družiny zúčastnit se netradičního klání a poměřit svoje síly v soutěži družstev např. hodu bramborou, škrábání brambory na rychlost či skládání panáčka Bramboráčka.

Všechny děti byly nakonec odměněny sladkou dobrotou.

Vychovatelky Kateřina Dostálíková, Zuzana Kvintová, Monika Jiráková a Iva Friedbergová

• Keramika v ŠD

•  V 5. a 6. oddělení školní družiny tvoříme keramické výrobky.

Jana Fialová a Renata Kyseláková

• SBĚR STARÉHO PAPÍRU  - 1. - 5. listopadu 2021
        • SBĚR STARÉHO PAPÍRU - 1. - 5. listopadu 2021

• Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice oznamuje, že od 1. listopadu do 5. listopadu 2021 bude probíhat na školním dvoře sběr starého papíru.

Chcete-li se k akci připojit, můžete se starým papírem dorazit denně od 7.00 hod. do 7.25 hod. a odpoledne od 13.00 hod. do 14.45 hod., nebo si domluvit otevření brány na školní dvůr mimo tuto dobu na sekretariátu školy, tel. 582 388 120.

V případě většího zájmu akci prodloužíme o další týden! I když byla akce avizována na plenárním zasedání KPŠ, je nám jasné, že někteří sběrači budou potřebovat více času.

Pro nejaktivnější sběrače budou připraveny odměny. Finance za sběr budou použity pro potřeby žákům v rámci spolku rodičů - Klub přátel ZŠ Nezamyslice, z.s.

Tríděním surovin nejen doma, ale i ve škole pomáháme chránit přírodu a učíme se společně využívat udržitelné zdroje energie a suroviny na naší planetě.