• Závěr roku ve ŠD (5. a 6. oddělení)

• Pomaličku se nám blíží konec roku a my v 5. a 6. odd. ŠD finišujeme a jedeme na plné obrátky.

16. prosince jsme se zahřáli u dětského punče s výrobou vánočních domečků a dnešní předposlední den ve ŠD jsme si zpestřili výrobou tašek s vánočními motivy.

To, jestli se práce vydařila, můžete zhlédnout ve fotogalerii školy.

Všem rodičům chceme tímto poděkovat za spolupráci a do nadcházejícího roku přejeme všem za ŠD pevné zdraví, lásku a pohodu v roce 2021!

Jana Fialová, Renata Kyseláková

• Galerie „Za plotem“

• I letos se žáci v žákovském parlamentu dohodli, že si vyzdobíme plot kolem naší školy pěknými obrázky, které děti vytvořily ve spolupráci především s vyučujícími Vv, Čsp a třídními učiteli. Tématy byla zima, Vánoce a nový rok 2021. Srdečně tak všechny zveme do pěkné galerie pod širým nebem.

Za žákovský parlament

Jana Kocourková

• Oficiální poděkování Ligy proti rakovině za sbírku 2020/2021

• Vážení spolupracovníci Českého dne proti rakovině,

dovolujeme si Vám dodatečně zaslat oficiální poděkování za podporu letošního ročníku sbírky "Český den proti rakovině 2020". Vybraná částka z Masarykovy ZŠ a MŠ Nezamyslice činila 8.619,- Kč.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za pomoc v letošní mimořádně komplikované situaci a budeme doufat ve spolupráci při příštím ročníku - doufejme, že už v lepších časech a ve standardním termínu - ve středu 12. května 2021.

Přejeme Vám dobré zdraví a pohodové předvánoční dny!

• ŠD - 6. oddělení - ČERTOVINY

• I v této zvláštní době, kterou prožíváme, se 4. prosince proměnilo 6. oddělení školní družiny v malé peklo. 😊

Navštívili nás andílci, Mikuláš a tentokrát i čerti netradičně uposlechli vládní nařízení a

nechyběly jim nezbytné roušky.  To vše nebránilo tomu, aby si hráli, soutěžili a kreativně tvořili.

Renata Kyseláková

• ŠD – První sníh

• Dne 3. 12. 2020 jsme s dětmi naší družiny využili první sněhovou nadílku a vydali se na sportovní hřiště v Nezamyslicích. Všichni jsme byli ze sněhu nadšeni. Děti stavěly sněhuláky, někdo větší a některé děti jen malé. Na závěr procházky jsme si udělali společnou koulovačku.

Vychovatelka Monika Jiráková a děti 3. oddělení ŠD

• Projekt 3D buňka v 6. ročníku - listopad 2020

• Žáci šestého ročníku dostali během distanční výuky nelehký úkol: vytvořit 3D model rostlinné buňky i s jejími organelami.
          Způsob provedení včetně výběru materiálu byl dle vlastních možností a fantazie dětí.
          Žáci vytvořili mnohdy až umělecká díla!

Mgr. Hana Kubíková, uč. přírodopisu