• Drakiáda ve školní družině

• Dne 2. 10. se na sportovním fotbalovém hřišti v Nezamyslicích sešli draci všech velikostí, barev a jmen. Díky dětem školní družiny a příznivému slunečnému počasí se jim podařilo úspěšně vzlétnout.

Vychovatelky školní družiny Monika Jiráková, Iva Friedbergová a Zuzana Kvintová

• Pletení z pedigu

• Dne 1. 10. bylo veselo v I. oddělení školní družiny v Nezamyslicích. V rámci projektového dne Výuka bez překážek II. si děti mohly vyzkoušet pletení košíkářských výrobků.

Nejprve se dozvěděly něco zajímavého o tomto řemeslu, byly jim představeny pomůcky a různé druhy materiálu, které se používají k pletení košíků. Poté se rozdělily do skupinek a přišla na řadu práce.

Z materiálu pedig si děti vyzkoušely pletení stojánku na tužky a pastelky. Některé děti byly velmi zručné a některé zjistily, že tohle řemeslo je velmi těžké, a ne každý ho zvládne.

Věřím, že si děti tento den užily a dozvěděly se něco nového a zajímavého.

Vychovatelka Zuzana Kvintová

• DRAKIÁDA - 5. a 6. oddělení ŠD - 30. 9. 2020

• Vítr v zádech, poslední sluneční paprsky, … krásný podzim plný létajících draků,

zamotaných šňůr, nadšených běhajících  dětí -  tak takhle vypadalo středeční podzimní odpoledne

v 5. a 6. odd. ŠD.

Renata Kyseláková, Jana Fialová

• ŠD - Závody v běhu do schodů u kapličky

• V pátek, 18.9.2020, se v 5. a 6. oddělení školní družiny závodilo v běhu do schodů u kapličky. Mottem dnešního dne bylo není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Všechny děti vyhrály a odměnou jim byl diplom, malá sladkost a dětské šampaňské.

vychovatelky ŠD - Jana Fialová a Renata Kyseláková